De onderstaande programma’s kunnen gewijzigd worden, kijk voor de meest recente versie op: handbal.nl.

Heren C1

Datum Tijd Thuis team Uit team Poule Accommodatie
05-01-2020 10:00:00 Unitas HC1 E&O HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z De Boerhoorn
12-01-2020 15:00:00 D.O.S./H.V.C. HC1# E&O HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z De Klabbe
19-01-2020 11:30:00 E&O HC1 JD Techniek/Hurry Up HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z Angelslo
26-01-2020 16:20:00 JD Techniek/Hurry Up HC2 E&O HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z De Eendracht
02-02-2020 11:45:00 Actief Pl. HC1# E&O HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z De Marsch
09-02-2020 09:00:00 E&O HC1 Unitas HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z Angelslo
01-03-2020 11:40:00 E&O HC1 D.O.S./H.V.C. HC1# Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z Angelslo
08-03-2020 10:40:00 JD Techniek/Hurry Up HC1 E&O HC1 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z De Eendracht
22-03-2020 11:10:00 E&O HC1 JD Techniek/Hurry Up HC2 Heren C-Jeugd NO-Nrd HC-01 Z Angelslo

Dames C1

Datum Tijd Thuis team Uit team Poule Accommodatie
05-01-2020 16:00:00 Duiven DC1 E&O/HVE2000 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Sportcentrum Triominos
09-01-2020 18:30:00 DFS Arnhem DC1 E&O/HVE2000 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Rijkerswoerd
12-01-2020 10:00:00 E&O/HVE2000 DC1 Pacelli DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Angelslo
19-01-2020 10:55:00 D.S.V.D. DC1 E&O/HVE2000 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Sporthal ’t Hoge Vonder
01-02-2020 18:30:00 E&O/HVE2000 DC1 Olympia HGL DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Angelslo
09-02-2020 14:20:00 WM Kozijnen/SVBO DC1 E&O/HVE2000 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Meerdijk
29-02-2020 18:30:00 E&O/HVE2000 DC1 Morrenhof Jansen/Dalfsen DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Angelslo
08-03-2020 12:10:00 W.H.C. DC1 E&O/HVE2000 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Sporthal De Marke
22-03-2020 12:10:00 E&O/HVE2000 DC1 Wijhe ’92 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Angelslo
29-03-2020 12:30:00 PCA/Kwiek DC1 E&O/HVE2000 DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Tijenraan Sporthal
05-04-2020 10:55:00 E&O/HVE2000 DC1 DFS Arnhem DC1 Dames C-Jeugd (L) JD NO DC Angelslo

Dames C2

Datum Tijd Thuis team Uit team Poule Accommodatie
05-01-2020 11:45:00 E&O/HVE2000 DC2 Unitas DC1 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z Angelslo
19-01-2020 12:00:00 E&O/HVE2000 DC2 JD Techniek/Hurry Up DC1 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z Sporthal Erica
02-02-2020 13:45:00 E&O/HVE2000 DC2 D.O.S. DC1 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z Sporthal Erica
09-02-2020 13:00:00 Exito/HVZ Vivendi DC1 E&O/HVE2000 DC2 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z Broekveld
08-03-2020 15:50:00 Actief Kl. DC1 E&O/HVE2000 DC2 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z De Zon
22-03-2020 13:45:00 E&O/HVE2000 DC2 Actief P. DC1 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z Sporthal Erica
29-03-2020 14:10:00 E&O/HVE2000 DC2 F.H.C. DC1 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z Angelslo
05-04-2020 16:30:00 Borger DC1 E&O/HVE2000 DC2 Dames C-Jeugd NO-Nrd DC-01 Z De Koel