Met de aanstelling van Jan Gerald Mulder als trainer/coach van Heren 1 en de eerder al benoemde assistent Jeroen Fokkens, is het technisch kader van E&O voor het komende handbalseizoen compleet. De ervaren clubman neemt na de zomer het roer over bij de herenselectie. Eerder werd al de contractverlenging van Mart Aalderink en Kees Rutgers bij de damesselectie aangekondigd.
Voorzitter Vincent Mooi over de benoeming:
“Jan Gerald Mulder is zijn hele sportieve leven verbonden aan E&O. Als voormalig speler van Heren 1, oud-trainer van zowel de dames- als herenselectie, en momenteel actief als lid van de technische commissie én jeugdtrainer, is hij meer dan een betrokken clubman. Hij is een trainer/coach/opleider met visie, discipline en het vermogen om spelers technisch én tactisch beter te maken.”
Jan Gerald Mulder licht zijn keuze toe:
“De toekomst ziet er rooskleurig uit. Aan de jongenskant is er een mooie aanwas in de C-, D-, E- en F-jeugd. Ik ben ervan overtuigd dat de toekomst van het jeugdhandbal in deze regio vooral gebaat is bij goede samenwerking tussen verenigingen. Wat betreft Heren 1 zie ik een groep met potentie om komend seizoen stappen te zetten in de eredivisie. Ik verbind me in eerste instantie voor één seizoen, met als doel een stevige basis te leggen voor de toekomst.”
Met deze versterking op technisch gebied zet E&O een belangrijke stap richting verdere ontwikkeling van haar topsportambities.