E&O en Beach Handbal Emmen (B.H.E.) slaan de handen ineen. Vanaf het beachhandbalseizoen 2027 komen de jeugdteams van E&O uit onder de vlag van Beach Handbal Emmen. De volledige organisatie rondom trainingen, wedstrijden en begeleiding ligt daarbij in handen van oprichter Calvin Zonnevijlle en zijn team.
Jeugdvoorzitter Cindy Vugteveen van E&O is enthousiast over de samenwerking. “Wij zijn erg blij dat we een partner hebben gevonden die volledig gespecialiseerd is in beachhandbal. E&O is van oorsprong natuurlijk vooral een zaalhandbalvereniging, terwijl beachhandbal de afgelopen jaren enorm aan populariteit heeft gewonnen onder onze jeugd.”
Volgens Vugteveen biedt de samenwerking grote kansen voor de verdere ontwikkeling van de jeugdspelers. “Op dit moment beschikken wij zelf nog niet over voldoende kennis en ervaring om het beachhandbal binnen onze vereniging verder uit te bouwen. Calvin en zijn team hebben die expertise wel. Door deze samenwerking kunnen onze jeugdspelers en -speelsters zich optimaal ontwikkelen en profiteren zij van de kennis en ervaring die Beach Handbal Emmen in huis heeft. Dat is niet alleen een mooie stap voor onze jeugd, maar ook voor de verdere ontwikkeling van E&O.”
Calvin Zonnevijlle kijkt met veel enthousiasme uit naar de samenwerking. “Dat een toonaangevende vereniging als E&O ervoor kiest om met Beach Handbal Emmen samen te werken, zien wij als een mooie bevestiging dat we met B.H.E. op de goede weg zijn. We kunnen niet wachten om met de jeugdteams aan de slag te gaan.
Beachhandbal is snel, spectaculair en dynamisch. Het vormt een volwaardige verlenging van het reguliere handbalseizoen. We kijken ernaar uit om samen met E&O zoveel mogelijk jeugd enthousiast te maken voor deze prachtige sport.”
