Jeugdcommissie:

Taak Naam E-mail
Voorzitter Vincent Mooi mooi.vincent@gmail.com
Toernooien Mini Hekkert mini.hekkert@ziggo.nl
Wedstrijdzaken Mini Verhoef miniverhoef@gmail.com
Coördinator A, B en C jongens Jeroen Fokkens fokkens.j@icloud.com
Coördinator A en B meiden Regina Luchies reginarocks@planet.nl
Coördinator C meiden Renate Vugteveen robertenrenate@ziggo.nl
Coördinator D jeugd Claudia de Vries devries1977@hotmail.com
Coördinator E en F jeugd E jeugd Sandra Snijders, F jeugd Tonny Lange sandrasnijders84@outlook.com tla@home.nl

Commercie:

Administratie Harma Weggemans harmaweggemans@gmail.com
Acquisitie Harry Sommer harriesommer@gmail.com
Ernst Sollner e.w.sollner@lopharm.nl
Marco Verboom mjverboom@ziggo.nl
Henk de Boer henk.deboer@hypotheker.nl
Wouter Sijpkes wouter-sijpkes@hotmail.com
 Jeroen Fokkens fokkens.j@icloud.com

Technische Commissie:

Technisch Manager Coos ter Mors coos.mors@hotmail.com
Trainer/Coach Heren 1 Henrik Bergholt bergholt0606@gmail.com
Teammanager Heren 1 Ginie Fokkens giniefokkens@ziggo.nl
Trainer/Coach Dames 1 Mart Aalderink aalderink.mart@gmail.com
Teammanager Dames 1 Marieke Koops van’t Jagt Marieke.72@live.nl
Trainer/Coach Dames 2 Jordi Fiege jordi_fiege@hotmail.com
Teammanager Dames 2 Rosa Vugteveen vugteveenrosa22@gmail.com
Studiebegeleider Jaap Albrecht jaapalbrecht@hotmail.com
Medisch Manager Maurice vd Scheer info@emfysio.nl
Facilitair Harwin de Jonge en Ernst Söllner harwindejonge@gmail.com
e.w.sollner@lopharm.nl