Jeugdcommissie:

Taak Naam E-mail
Voorzitter Johan Klabou jcklabou@home.nl
Toernooien Mini Hekkert mini.hekkert@ziggo.nl
Wedstrijdzaken Mini Verhoef miniverhoef@gmail.com
Coördinator  jongens Jolanda Pol  jolanda801@gmail.com
Coördinator A meiden Martine Verhoef joosting1@ziggo.nl
Coördinator B meiden Hennie Koops van ’t Jagt hennie.kvtj@live.nl
Coördinator C en D jeugd Mini Hekkert mini.hekkert@ziggo.nl
Coördinator E en F jeugd

E jeugd Claudia de Vries

F jeugd Tonny Lange

 devries1977@hotmail.com

tla@home.nl

Commercie:

Administratie Harma Weggemans harmaweggemans@gmail.com
Acquisitie Harry Sommer harriesommer@gmail.com
Ernst sollner e.w.sollner@lopharm.nl
Gerrit Misker g.misker@misker.nl
Jan Freriks janfreriks@planet.nl
Marco Verboom mjverboom@ziggo.nl
Henk de Boer henk.deboer@hypotheker.nl
John v/d Laan johnvdlaan@home.nl
Wim Hoitzing w.hoitzing@burohollema.nl

Technische Commissie:

Algemene zaken Coos ter Mors  coos.mors@hotmail.com
Trainers Damesselectie:
Frank vd Zanden en
Vincent Mooi
Herenselectie:
Joop Fiege en Freek Gielen
Manager heren Harwin de Jonge harwindejonge@home.nl
Manager dames Vincent Mooi  mooi.vincent@gmail.com
Studiebegeleider  Jaap Albrecht
Medische begeleiding Maurice vd Scheer EM fysio
Facilitair Harwin de Jonge en Ernst Söllner harwindejonge@home.nl
e.w.sollner@lopharm.nl