Jeugdcommissie:

Taak Naam E-mail
Voorzitter Johan Klabou jcklabou@home.nl
Toernooien Sylvia Freriks freri144@planet.nl
Wedstrijdzaken Mini Verhoef miniverhoef@gmail.com
Coördinator  jongens A, B en C Frans Engels fransengels@live.nl
Coördinator A meiden Martine Verhoef joosting1@ziggo.nl
Coördinator B meiden Hennie Koops van ’t Jagt hennie.kvtj@live.nl
Coördinator C en D jeugd Mini Hekkert mini.hekkert@online.nl
Coördinator E en F jeugd Saskia Gudde

michelgudde@home.nl

Commercie:

Administratie Harma Weggemans harmaweggemans@gmail.com
Acquisitie Harry Sommer harriesommer@gmail.com
Ernst sollner e.w.sollner@lopharm.nl
Gerrit Misker g.misker@misker.nl
Jan Freriks janfreriks@planet.nl
Marco Verboom mjverboom@ziggo.nl
Henk de Boer henk.deboer@hypotheker.nl
John v/d Laan johnvdlaan@home.nl
Kor Fidder info@korfidder.nl
Wim Hoitzing w.hoitzing@burohollema.nl

Technische Commissie:

Financieel/contracten Hilda ten Cate hildatc@hotmail.com
Trainers Harrie Weerman harrieweerman@home.nl
Manager heren Harwin de Jonge harwindejonge@home.nl
Manager dames Saskia Lambers stmlambers@hotmail.com
Algemeen lid John Ettekoven ettekoven.johnF@home.nl
Medische begeleiding Maurice vd Scheer EM fysio
Facilitair Harwin de Jonge en Ernst Söllner harwindejonge@home.nl
e.w.sollner@lopharm.nl